Firma JEŹDZIK

Działamy od 2005 roku. Nasze bogate doświadczenie systematycznie wzbogacamy wiedzą zdobywaną na kolejnych kursach doskonalenia zawodowego. W pracy postawiliśmy na rzetelność oraz skuteczność przeprowadzanych regulacji i napraw.

Działamy w ramach niezależnych serwisów samochodowych tworzących sieć EuroWarsztat. To otwarcie na świat wzbogaciło nas o nowe możliwości nie odbierając nam zalet dynamicznej ekipy znanej i cenionej w środowisku lokalnym. Zapracowaliśmy na miano rodzinnej firmy. Od 10 lat w firmie pracują dwa pokolenia Jeździków.

Prowadzimy kompleksowe naprawy, regulacje, przeglądy okresowe, sprawdzamy stan auta przed zakupem i wyceniamy uszkodzenia. Naszą specjalizacją są zawieszenia aut francuskich, od napraw układów hydropneumatycznych po regeneracje tylnych belek. Wykonujemy prace z zakresu mechaniki pojazdowej oraz elektromechaniki. Wykorzystując najnowszą technologię zajmujemy się również pełną obsługą klimatyzacji. Przeprowadzamy odgrzybianie metodą ultradźwiękową.

W 2014 roku uruchomiliśmy internetową sprzedaż części samochodowych. Naszym priorytetem jest zaoferowanie kupującym oryginalnych części oraz wysokiej jakości zamienników w bardzo atrakcyjnych cenach. Aktualnie prowadzimy sklep na portalu Allegro. W bliższej perspektywie nasz plan rozwojowy obejmuje uruchomienie profesjonalnie działającego sklepu internetowego. Już dziś zachęcamy do odwiedzania nas w siedzibie firmy, do kontaktu mailowego lub telefonicznego i do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY

JEŹDZIK w liczbach

Od 1985 roku w branży motoryzacyjnej

30 letnie doświadczenie w naprawie aut francuskich i układów hydraulicznych Citroena

15 lat pod marką JEŹDZIK

Ponad 1300 naprawionych pojazdów rocznie

.: Nasz sklep :.
.: Polub nas :.
.: Warto odwiedzić :.
.: Oficjalna strona :.
______________________________
(c) 2005 - 2020 Piotr Jeździkowski